Відео

Дизайн з ідеєю (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Кожне слово — це мистецтво. І не лише усне, але й виконане на письмі. Особливо якщо за це слово або навіть окрему літеру береться дизайнер. Звичайнісінький текст стає згустком мистецького креативу, а банальна обгортка для цукерок – справжнім шедевром. Творчі доробки саме на такі теми від майбутніх фахівців — студентів, які опановують графічний дизайн — і є наповненням цієї експозиції.

Робота над плакатами на соціальну тематику, розповідає учасниця виставки Ніна Галінська — чи не найцікавіша. Адже окрім численних ескізів, які є передумовою практично кожного художнього твору, вони збирали та ретельно вивчали інформацію. До речі, деякі з цих плакатів, розповідає куратор виставки Богдан Губаль, невдовзі з’являться на вулицях міста — вже на сіті-лайтах. З такою пропозицією до майбутніх дизайнерів звернулися представники однієї з громадських організацій.

Інші творчі доробки студентів також не залишились поза увагою. Окрім специфічних проявів дизайнерської професії, таких як типографіка та промислова графіка, тут представлені також естампи – монохромні ліногравюри виключно ручної роботи.

Write A Comment