Відео

“Dolce Vita” в Івано-Франківську (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Іванофранківці на власні очі побачили яка вона, “Дольче Віта”. Українська частина турне на підтримку однойменного альбому гурту “Океан Ельзи” стартувала з фестивального майданчика рідного міста “океанівців” – Львова. Івано-Франківськ став другим містом країни, якому пощастило почути наживо, окрім перевірених часом хітів, майже всі пісні з найновішого 7-го за ліком диску рок-гурту “Океан Ельзи”.

Насправді міжнародний тур гурту на підтримку альбому “Дольче Віта” стартував понад 3 місяці тому. Розпочали здалеку — з російської Костроми. До східних сусідів, каже Святослав Вакарчук, вони ще повернуться з Дольче Вітою восени. Бажаючих послухати україномовний рок у Росії, як виявилось, чимало. Побували музиканти з концертами і в шести білоруських містах, де їх чекали чотириразові виклики на біс.

Нарешті настав час для турне рідною країною. На переконання ватажка Океанівців, це і є те солодке життя, яке лягло в назву їх альбому та промотуру. Попереду у Океану Ельзи — ще 22 концерти в Україні. А загалом на підтримку нового альбому гурт запланував тур по 7 десятках міст – в тому числі й Західної Європи та Північної Америки.

Write A Comment