Відео

Андрухович зустрівся зі студентами Прикарпатського університету (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Виявляється, одним із перших аспірантів кафедри української літератури Прикарпатського університету був письменник Юрій Андрухович. Днями він радо зустрівся з теперішніми студентами своєї “альма матер”, які буквально засипали патріарха літератури нестандартними запитаннями. До прикладу, чи користується їхній кумир ненормативною лексикою. Написати твір без жодного нецензурного слова, каже Андрухович, — насправді не проблема. Адже саме так зазвичай і чинить більшість письменників.

Автор презентував студентам дивовижне видання, яке так і не потрапило на прилавки книгарень – “Книгу відгуків”. Вона, за зізнанням письменника, є певним підсумком його багаторічної плідної творчості. Наразі ж літератор, який нещодавно відзначив свій півстолітній ювілей, працює над “Книжкою міст”. Ідея видати своєрідний абетковий перелік тих мегаполісів і містечок, у яких довелось побувати, розповідає Андрухович, з’явилась ще 5 років тому.

І хоча робота над книгою, за словами Юрія Андруховича, ще не вийшла на “фінішнішну пряму”, письменник сподівається, що її вдасться презентувати читачам до завершення цього року.

Write A Comment