Без категорії

Олексій Антипович

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Цього номера редакція вирішила відзначити керівника соціологічної групи «Рейтинг» — за відчутні проблеми з прогнозуванням. У вівторок він дав прес-конференцію на тему прихильності іванофранківців до ймовірних кандидатів та очікуваних результатів на виборах до Верховної Ради. При цьому Антипович опирався на соціологічне опитування, яке група «Рейтинг» начебто провела з 2 по 16 березня цього року, опитавши 800 іванофранківців.

Отже, згідно із результатом опитувань «Рейтингу», якби вибори відбулися у березні 2012 року, то в мажоритарному окрузі, який включає в себе Івано-Франківськ, переміг би голова облради Олександр Сич (30,4%), друге місце посів би міський голова Віктор Анушкевичус (16,1%), а третє — Юрій Соловей (15,5%).


Олексій Антипович говорив мовою табличок і діаграм. Поважно розповідав про те, що у Франківську найбільше довіряють Віталію Кличку, Арсенію Яценюку, Олегу Тягнибоку, Юлії Тимошенко і т. д. Говорив про довіру та антидовіру. І щоразу наводив все більше і більше різних відсотків, критеріїв, порівнянь…

І все би добре, якби раніше Антипович не розповідав нам, хто має перемогти на виборах франківського міського голови. Так, у жовтні 2010 року він напророкував, що впевнено переможе Юрій Соловей, і сказав, що його дослід­ження — це вирок діючому меру. Натомість, усе відбулося майже навпаки, причому не лише по цих двох кандидатах. Олексій Антипович з його соцгрупою суттєво помилились із іншими.

За даними «Репортера», дослідження 2010 року «рейтингівці» робили на замовлення Юрія Солов’я. Певно, тому й вивели його в переможці. Хто замовляв нинішнє, Антипович так і не зізнався. Але вважаємо, що в будь-якому разі голова облради має привід для непростих роздумів…

Write A Comment