Спорт Фото

Ветерани прикарпатського футболу виграли у команди української діаспори Іспанії (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Вчора, 30 серпня, на майданчику івано-франківського коледжу фізичного виховання, відбувся товариський матч з міні-футболу між командами ветерани прикарпатського футболу та української діаспори Іспанії.

Команда української діаспори Іспанії була учасником VII чемпіонату світу з футболу серед українських діаспорних команд, який проходив в Ірпіні , з 19 по 25 серпня 2018 року.

«Ми з радістю відгукнулись на запрошення команди ветеранів прикарпатського футболу зіграти матч в Івано-Франківську. Головне в таких матчах це не тільки футбол, але й живе спілкування між українцями», – каже Михайло Петруняк, голова Української діаспори в Іспанії, президент Іспано-Української Торгової палати.

Нагадаємо, що минулого року, на Прикарпатті, у Богородчанах та Надвірній, проходив шостий за ліком чемпіонат світу з футболу серед українських діаспорних команд. Переможцем стала команда з Іспанії, яка вперше виборола таке почесне звання, перемігши у фіналі команду із Румунії, з рахунком – 3:0.

Цьогоріч супернику ветеранів футболу Прикарпаття не вдалось захистити своє звання. Команда української діаспори Іспанії припинила свої виступи на груповому етапі. З перших хвилин зустрічі, на штучному майданчику, ініціативою заволоділи прикарпатці, які й повели у рахунку. Їхнім суперникам доводилося зрівнювати його протягом гри.

У кінці матчу команда ветеранів пішла у відрив по забитих м’ячах та завершили зустріч на свою користь, з рахунком – 9:7.

Після матчу, голова Української діаспори в Іспанії Михайло Петруняк, запросив команду ветеранів прикарпатського футболу відвідати Іспанію та зіграти матч відповідь. Його планують провести на день Свята української громади Іспанії, у жовтні цього року, у Валенсії.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.