Молодіжна збірна України з футболу виграла у команди Швейцарії

У передостанньому матчі відбіркового турніру до молодіжного чемпіонату Європи з футболу збірна України U21 перемогла в Черкасах команду Швейцарії з рахунком 2:0, передає УНН.

w8acykxyb6bi[1]

На 7-й хвилині Дмитро Рижук проштовхнув м’яч до сітки воріт гостей після подачі кутового і скидки головою від Владислава Калитвинцева.

А на 77-й хвилині автором другого голу став Редван Мемешев, котрий у британському стилі головою замкнув навісну флангову передачу того ж таки Калитвинцева.

Підопічні Сергія Ковальця здобули цілком заслужену перемогу, перегравши суперників у першому таймі і зумівши опанувати гру з середини другої 45-хвилинки.

Турнірне становище в 5-й групі набуло такого вигляду:

1. Хорватія – 19 очок (8 ігор);
2. Україна – 16 (7);
3. Швейцарія – 12 (7);
4. Латвія – 6 (7);
5. Ліхтенштейн – 0 (7).

Хорватські футболісти посіли перше місце незалежно від результатів останнього ігрового дня 8 вересня, коли Швейцарія прийматиме Латвію, а українська молодіжка збирається слідом за хорватами офіційно оформити вихід до плей-офф кваліфікації на Євро-2015 у грі проти Люксембурга там же, в Черкасах.