Івано-Франківщина виграла Кубок України з кікбоксингу

З 5 по 7 грудня у м. Бровари (Київська обл.) відбувся Кубок України з кікбоксингу WAKO серед дорослих. У змаганнях взяли участь спортсмени з 22 областей України.

dsc08178

Збірна команда Івано-Франківської області була представлена спортсменами ДЮСШ №1 ФСТ “Україна” і змогла завоювати 10 золотих, 3 срібні і 1 бронзову нагороди. Це дозволило нашій області посісти перше загальнокомандне місце і вибороти Кубок України, інформує sport.if.ua.

10628179_10205731603235027_4392158258203050206_n

Окрім того, 3 грудня відбулась конференція Федерації кікбоксингу WAKO України, на якій заслуженого тренера України Солов’я Олега Ярославовича включили до тренерської ради національної Федерації кікбоксингу України WAKO та призначили тренером збірної команди України.

DSC08195

Також в рамках Кубку України серед дорослих паралельно пройшов Кубок федерації серед дітей, кадетів, та юніорів. На цьому кубку івано-франківські спортсмени вибороли 12 золотих, 5 срібних та 5 бронзових медалей.