“Говерла” перемагає БК “Київ” і виграє Кубок Венето-2014

У Черкасах закінчився матч третього туру передсезонного турніру “Кубок Венето-2014”, у якому приймала участь Івано-Франківська “Говерла”. Підопічні Євгена Мурзіна і в третьому матчі дня здобули перемогу. Після звитяг над “Черкаськими Мавпами” та МБК “Миколаїв”, “зелено-жовті” виявилися сильнішими, ніж столичний БК “Київ” 70:61, інформує sport.if.ua.

Дебют зустрічі краще вдався киянам, які після першої десятихвилинки вели у рахунку +8. У другій чверті франківчани дозволили супернику за десятихвилинку набрати тільки 7 пунктів, а самі до великої перерви вирівняли рахунок на табло. Третя чверть завершилася внічию і тому все вирішувалося у ендшпілі матчу. Його краще провели “ведмеді” і де-юре і де-факто оформили свою перемогу на турнірі.

Героєм матчу у складі переможців став Ігор Бояркін, який набрав 15 очок. 12 очок у Олександра Антіпова і ще по 11 здобули Челован та Стефанишин.