Спорт

Футболісти “Прикарпаття” можуть почати тренуватися з 12 травня – перед тим усіх перевірять на COVID-19

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Після виходу з карантину всіх футболістів МФК “Прикарпаття” перевірять на коронавірус. Далі – тренування в групах по кілька гравців та продовження участі в чемпіонаті.

Вийти на стадіон бодай для тренування гравці команди “Прикарпаття” зможуть не раніше 12 травня, пише “Репортер” з посиланням на Галку.

“Ще 11 ігор нам залишиться дограти до чемпіонату, – каже головний тренер команди Володимир Ковалюк. –  Якщо починати у червні, числа шостого, то мали б закінчити 6 серпня. І потім знову починати новий чемпіонат. Це дуже накладно. Перша ліга – це велика географія і будь-який виїзд – це 1000 км”.

Також він повідомив, що 50% заробітної плати за квітень підуть на потреби медичних закладів. В такий спосіб команда допоможе місту у боротьбі з коронавірусом.

Футбольний експерт Олександр Дем’янчук, який зараз тренує юнацьку команду ФК “Угорники”, у МФК “Прикарпаття” працював у 2016-2018 роках. Каже, в історії світового футболу – це перша ситуація із довгою перервою у чемпіонатах, не враховуючи світові війни.

“Був лише випадок близько десяти років тому, здається, сезон 2008-2009, також навесні. В Ісландії вулкан вибухнув, і в Європі авіасполучення було обмежено. Тоді багато матчів просто переносилися. А ось щоб через епідеміологічну ситуацію скасовували, наскільки мені відомо, в історії світового футболу не було”, – розповідає Олександр Дем’янчук.

За словами головного тренера МФК “Прикарпаття” Володимира Ковалюка, першого травня футболістам надішлють програми з фізичної підготовки.

УЄФА переніс Євро-2020 через епідемію коронавірусу

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.