Спорт

140 українських боксерів змагались за Кубок Івано-Франківська

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

З 11 по 14 грудня у спортивному залі обласної дитячо-юнацької спортивної школи, на вулиці Шухевичів 21, відбулися ХІ традиційні змагання з боксу серед юнаків та дівчат 1997-1998 р.н. на Кубок Івано-Франківська за підтримки міського голови Віктора Анушкевичуса, повідомляє МВК.

boxing-image[1]

У цьогорічних змаганнях взяли участь понад 140 учасників, а саме команди: Закарпатської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької, Івано-Франківської областей.

Переможців та призерів змагань нагородили грамотами, кубками та цінними призами.
У перший день змагань виступали самі молодші учасники, деякі з них отримали першу свою нагороду, а саме:

– Мансуров Олександр (м. Івано-Франківськ);
– Ткачовський Роман (м. Івано-Франківськ);
– Калижняк Денис (м. Хмельницький)
– Бабійчук Дмитро (м. Хмельницький)
– Комада Владислав (м. Хмельницький)
– Приймак Леонід (м. Хмельницький)
– Томчук Віктор (м. Хмельницький)
– Ширинок Олександр (м. Хмельницький)

Серед юнаків у вагових категоріях переможцями стали:
52 кг
І місце – Дзебчук Владислав (Надвірна)
ІІ місце – Чюревич Віктор (ОДЮСШ)
ІІІ місце – Халамидра Борис (Колос)
ІІІ місце – Запухляк Руслан (ОДЮСШ)
56 кг
І місце – Багіров Ельдар (ОДЮСШ)
ІІ місце – Юрин Дмитро (ОДЮСШ)
ІІІ місце – Бедрійчук Петро (Ринг)
ІІІ місце – Нікорен Василь (Закарпаття)
60 кг
І місце – Катаражук Юрій (Закарпаття)
ІІ місце – Ніфантов Владислав (Колос)
ІІІ місце – Романюк Михайло (ОДЮСШ)
ІІІ місце – Юрін Дмитро (ОДЮСШ)
64 кг
І місце – Романбердієв Роман (СПЗ)
ІІ місце – Стефурин Степан (Надвірна)
ІІІ місце – Дуркало Назар (ОДЮСШ)
ІІІ місце – Петрів Ігор (ОДЮСШ)
69 кг
І місце – Скринькович Тарас (ОДЮСШ)
ІІ місце – Гаргат Віталій (Колос)
ІІІ місце – Секердей Владислав (Форум)
ІІІ місце – Дубас Олег (Долина)
75 кг
І місце – Саюк Олександр (Альянс)
ІІ місце – Стефурин Олег (Надвірна)
ІІІ місце – Фільт Василь (ОДЮСШ)
ІІІ місце – Романюк Ярослав (ОДЮСШ)
81кг
І місце – Ганджук Олександр (Форум)
ІІ місце – Скрипник Владислав (СПЗ)
до 91кг
І місце – Стефурин Степан (ОДЮСШ)
ІІ місце – Федорів Роман (Альянс)
91кг +
І місце – Борщ Василь (Тернопіль)
ІІ місце – Фокшек Олександр (Форум)

Серед дівчат:
48 кг
І місце – Лисинська Анастасія (Хмельницький)
ІІ місце – Біла Олена (Хмельницький)
52 кг
І місце – Марунчак Ярослава (ОДЮСШ)
ІІ місце – Нестерук Христина (Колом. р-н)
ІІІ місце – Кучерява Марія(Колом. р-н.)
54 кг
І місце – Ороховська Валентина (ОДЮСШ)
ІІ місце – Костюк Іванна (Хмельницький)
60 кг
І місце – Семеген Мирослава (ОДЮСШ)
ІІ місце – Сімчишин Анастасія (Колом. р-н)
75 кг
І місце – Горщук Світлана (ОДЮСШ)
ІІ місце – Буковська Наталія (Колом. р-н)

Загальнокомандне перше місце здобули юні боксери Івано-Франківської ОДЮСШ, їх нагородили кубком міського голови Віктора Анушкевичуса.

Кращий боксер: Горщук Світлана (ОДЮСШ)
Найтехнічніший боксер: Гаргат Віталій (Колос)
“За волю до перемоги”: Скринькович Тарас (ОДЮСШ)

Кращий тренер:

– Пугач Ігор (Хмельницький)
– Урбан Віталій (Закарпаття)
– Григоришак Віктор (Надвірна)
– Федів Роман (“Ринг”)
– Барчук Василь (“Колос”)

Write A Comment