Соціум

За день на річці Гнила Липа рибпатруль спіймав п’ять браконьєрів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
19 листопада під час проведення рибоохоронного рейду івано-франківськими рибпатрульними на р. Гнила Липа викрито три грубих порушення правил рибальства. Крім того, у двох випадках вжито заходів для недопущення браконьєрства.

Про це повідомляє Івано-Франківський рибпатруль.

Близько 16:00 поблизу смт Більшівці Галицького району держінспектори затримали місцевого мешканця, який ловив рибу забороненим знаряддям – сіткою-«екраном». Вилучено заборонене знаряддя лову. Риби в браконьєра не виявлено.

За фактом браконьєрства на затриманого склали адмінпротокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП – грубе порушення правил рибальства.

Близько 18:00 на річці Гнила Липа викрили ще одне грубе порушення правил рибальства поблизу с. Тустань Галицького району. Місцевого мешканця держінспектори затримали під час лову риби забороненою підйомною сіткою-«крошнею». Знаряддя лову вилучено. Виловленої порушником риби рибпатрульні не виявили.

На браконьєра склали адмінпротокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП – грубе порушення правил рибальства.

Пізніше між 19:00 та 20:00 на берегах Гнилої Липи франківські рибпатрульні затримали двох місцевих мешканців, які, мали в руках складені «крошні» і підходили до річки, аби ловити рибу забороненими знаряддями лову. За фактами перебувати на водоймі або поблизу неї із забороненими знаряддями лову на них складено два адмінпротоколи за ч. 3 ст. 85 КУпАП та накладено штрафи в розмірі 170 грн.

Близько 21:00  викрито п‘яте грубе порушення правил рибальства. Рибпатрульні затримали місцевого під час лову риби  сіткою-«крошнею». Сітку вилучено. Браконьєрського улову не виявлено.

Матеріали справ за фактами грубих порушень правил рибальства передадуть до судів для притягнення порушників до відповідальності. Згідно із ч. 4 ст. 85 КУпАП браконьєрам загрожують штрафи від 340 до 680 грн.

Нагадуємо, що для оперативного реагування на випадки порушення правил рибальства в Івано-Франківському рибоохоронному патрулі працює цілодобова телефонна «гаряча лінія»: (097) 392-72-80.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.