Соціум

Юних франківців запрошують на воркшоп з моніторингу якості повітря (ПРОГРАМА)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
22 травня в Івано-Франківську проведуть воркшоп “Діти моніторять якість повітря”.

Діти-спікери, автори проекту “Eco City”, будуть розповідати, як їм вдалось створити першу мережу громадського моніторингу якості повітря в Україні.

Розкажуть про негативний вплив на здоров’я людей забрудненого повітря. Навчать, як себе поводити при різних типах забруднення. Ділитимуться своїми спостереженнями в рамках проекту громадського моніторингу якості повітря в Україні.

“На прикладі Івано-Франківська буде здійснений аналіз джерел забруднення повітря в місті та дана чітка відповідь, як зменшити це забруднення. Також розповімо, як діти з різних країн стають на захист навколишнього середовища і своїми діями змінюють світ на краще”, – кажуть організатори.

В практичній частині воркшопу всіх дітей-учасників буде поділять на 15 команд. Кожна команда буде складати з електронних компонентів пристрій громадського моніторингу #ЕкоТруба та запрограмує його.

В кінці заходу по одній ЕкоТрубі розіграють у кожній команді. Таким чином 15 школярів будуть мати змогу в своїх оселях встановити станції громадського моніторингу якості повітря.

Дата проведення воркшопу: 22 травня о 10:00 в актовій залі школи-гімназії №3 (Івано-Франківськ, вул. Гоголя, 10).

“На захід запрошуються всі охочі діти разом з батьками, кому не байдуже, яким повітрям ми дихаємо”, – додають організатори.

План заходу:
  • 10:00 – вступне слово від кураторів проекту “Eco City” (Олексій Трелевський, Олександр Аронець, Валентин Сорока).
  • 10:30 – що таке дрібнодисперсний пил розміром 2.5 та 10 мікрометрів, його види, звідки береться та вплив на організм. (Андрій Крохмалюк).
  • 10:55 – як поводити себе при різних концентраціях дрібнодисперсного пилу в повітрі. Наслідки забруднення повітря пилом для здоров’я людини (Богдан Фіцак).
  • 11:20 – аналіз даних громадського моніторингу в місті Івано-Франківськ. Визначення джерел забруднення. (Дмитро Обухов).
  • 12:00 – перерва.
  • 12:15 – як учні в різних країнах світу стають на захист навколишнього середовища (Володимир та Мар’ян Врюкало).
  • 12:35 – поділ дітей на 15 команд згідно районів міста та присвоєння командам назв.
  • 12:55 – збираємо та програмуємо 15 пристроїв громадського моніторингу якості повітря #ЕкоТруби.
  • 14:00 – розіграш пристроїв моніторингу.
  • 14:30 – заключне слово.
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.