Соціум Фото

Як франківський робоклуб програмує з дітьми, що мають порушення слуху (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
6 жовтня в “Робоклубі” стартували заняття з робототехніки та візуального програмування для дітей з порушеннями слуху в рамках проекту “KidsDO”.

Безкоштовне навчання відбуватиметься в приміщенні ГО “РобоклубІФ”, що знаходиться в інноваційному центрі Промприлад.Реновація.

Півтори години учні навчались конструювати та програмувати на базі конструкторів серії Lego Education. “KidsDO” є одним із шести переможців ґрантової програми Urban Space 100. Проєкт покликаний створити зручне та ефективне навчальне середовище початкової IT-освіти для дітей з особливими освітніми потребами.

Навчання триватиме впродовж трьох місяців. Участь в проєкті беруть діти віком 7-8 років, які навчаються на інклюзивній формі навчання у  школах Франківська та у спеціальних загальноосвітніх школах-інтернатах для дітей з порушеннями слуху.

Така ініціатива відбувається також завдяки активній співпраці з КУ «Інклюзивно-ресурсний центр Івано-Франківська» та її керівником Зореславою Гретчук. А навчають дітей дівчата, які протягом місяця здобули потрібні знання у сфері робототехніки та успішно підготувались до старту проєкту.

У майстер-класі з 2D анімації, який відбувся того ж дня, взяли участь діти віком від 10 років, які навчаються на інклюзивній формі навчання у Франківська та у спеціальних загальноосвітніх школах-інтернатах для дітей з порушеннями слуху.

Учасники познайомились з відкритим програмним середовищем Dragon Bones, дізнались, що таке покадрова та кісткова анімація, та створили власні gif-анімації на тему необхідності сортування сміття. 

Організувала майстер-клас громадська організація  “РоболкубІФ” в рамках всесвітньої ініціативи Meet and Code за фінансової підтримки ресурсного центру ГУРТ та організаційної підтримки Інклюзивно-ресурсного центру Івано-Франківської міської ради.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

 

Comments are closed.