Акцент Соціум

В Івано-Франківській області ПЛР-тести робитимуть в три зміни

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Івано-Франківська область в трійці областей, де роблять найбільше безкоштовних ПЛР-тестів на коронавірус, а планують робити ще більше.

Про це у середу, 8 квітня, під час брифінгу в облдержадміністрації щодо поширення коронавірусу в Івано-Франківській області повідомив в.о. голови ОДА Віталій Федорів, пише “Репортер“.

За словами Федоріва в процесі задіяні зокрема  Лабораторії Обласного лабораторного центру і Центру ВІЛ-СНІДу Обласної інфекційної лікарні.

“Різкий ріст захворюваності за останні дві доби якраз і є результатом того, що нам вдалося організувати цю роботу”,  каже очільник області.

ПЛР-тести отримали від Офісу президента та від благодійних організацій. Така діагностика є повністю безкоштовною.

“Маємо дозвіл головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка задіювати до ПЛР-діагностики всі лабораторії області, які можуть таку виконувати. Приватні також, зараз ми над цим працюємо”,   сказав чиновник.

Головний санітарний лікар області Руслан Савчук поінформував, що 70% ПЛР-досліджень проводиться на базі Обласного лабораторного центру. Від завтра центр переходить на тризмінну роботу, адже вдалося знайти ще одну бригаду  інфекціоністів.

“Є лікар-вірусолог і лаборант, які допоможуть з підготовкою матеріалів до досліджень. Матеріалу надходить багато, адже кількість підозр велика, і ми фізично не справляємося – пояснює Савчук. – Багато часу займає робота з реагентами. Тому ми прийняли рішення працювати в три зміни”.

Медики Прикарпаття розповіли деталі про нові чотири смертельні випадки через COVID-19

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.

Comments are closed.