Соціум

У Надвірній газовики розповіли, чому люди отримують два рахунки за газ

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В центрах обслуговування клієнтів АТ «Івано-Франківськгаз» продовжуються відкриті зустрічі газовиків із споживачами. Днями  така зустріч відбулася у Надвірна.

Керівник Надвірнянського  відділення Ігор Лундяк розповів клієнтам про розділення рахунків  та що таке доставка блакитного палива. Про це повідомляє пресслужба «Івано-Франківськгаз», пише “Репортер“.

Такі зустрічі з споживачами почергово відбуваються в усіх центрах обслуговування клієнтів (ЦОК) компанії. Головна мета – не лише пояснити зміни, які відбуваються на газовому ринку, а й відповісти на питання споживачів, які їх хвилюють, кажуть газовики.

Нагадаємо, наприкінці минулого року Національна комісія з регулювання енергетики та комунальних послуг змінила порядок оплати послуг з доставки газу. З січня цього року вартість послуги з доставки газу виключена з загального рахунку за газ і виставлена окремим платежем.

Зустрічі в центрах обслуговування клієнтів, запевняють в «Івано-Франківськгазі», відбуватимуться і надалі. Дату і час можна дізнатися на сторінці компанії у Facebook чи в ЦОКу.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.