Соціум

У Галицькому НПП вчать рибалити чорних лелек (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У Центрі реабілітації диких тварин Галицького національного природного парку повертають до вільного життя трьох червонокнижних чорних лелек.

Навчанням чорних лелек займаються орнітологи “Еко-Галич”.

“Щоб отримати квиток до вільного життя на волі, лелекам, привезеним з Київського зоопарку на реабілітацію, треба навчитися багатьом життєвим справам, в тому числі добувати їжу”, – коментують відео фахівці Центру реабілітації диких тварин Галицького НПП.

Після реабілітаційного періоду та навчання птахів планують випустити в дику природу. Це не дорослі птахи. Лелеки народилися у Київському зоопарку торік, їх можна вважати підлітками. До Галицького Центру реабілітації диких тварин із Києва лелек привезли саме на перевиховання.

Науковці сподіваються, що в майже природніх умовах рідкісні птахи навчаться давати собі раду. Їхня нова домівка в Галицькому НПП – біля річки.

Лелечинята майже дикі, хоча і народилися в зоопарку. Але одне з пташенят ручне, бо щойно воно народилося, батьки від нього відмовилися. Орнітологи кажуть, що якщо це лелечиня не стане диким, то залишиться жити у центрі, а інших двох випустять на волю.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.