Соціум

У Франківську презентували дитячу книгу про поводження зі сміттям (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У п’ятницю, 8 листопада, в ресторані Urban Space 100 презентували дитячу книжку про вплив сміття на довкілля “Врятуй світ! Все починається з тебе”.

Книгу створила Яніна Лучейко, на це пішло три місяці, ілюстраторка – Олена Бланк, пише “Репортер”.

“Щодня ми продукуємо тонни відходів, які забруднюють воду і повітря, – говорить авторка Яніна Лучейко. – Тому створили книгу, яка знайомить дітей з темою сміття, навіть маленьких, бо треба починати вже з них”.

Книга розповідає про сортування сміття, про небезпеку спалювання листя, про те, як не забруднювати довкілля.

“Наші екологічні акції теж орієнтовані для молоді, – говорить Михайло Ковтун, директор КП “Дністровський регіональний ландшафтний парк”. – Хороша ініціатива – розпочати такий освітній проєкт, навчати малих дітей екологічних питань. Часто діти потім розповідають дорослим, як правильно це робити, шукають, де здати посортоване сміття”.

Книга розрахована на дітей 4-8 років, щоб уже з малого віку привчати дітей дбати про екологію.

“Ми живемо в надзвичайно мальовничій території, – говорить Петро Кульба, начальник відділу управління екології та природних ресурсів ІФ ОДА. – Добре, коли дитина вже змалечку знає, як сортувати сміття, і вже каже мамі, куди той папірчик викинути. Ми будемо залучати активістів, голів РДА, розповідатимемо про ці проблеми”.

Книга не продається у магазинах, поки що її розповсюдили серед дітей Верховинського району. У майбутньому планують розповсюдити її у школах області.

Автор: Оля Романська
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.