Соціум

У Франківську преміюватимуть медиків за вилікувані випадки COVID-19

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Станом на четвер, 26 березня, в обласній інфекційній лікарні в Івано-Франківську перебуває 73 пацієнти, з них 36 франківців.

У центральній міській лікарні є 42 пацієнти з пневмонією, а міській лікарні № 1 – 23 пацієнти. Також 10 пацієнтів з пневмонією в дитячій міській лікарні та три вагітні жінки з таких діагнозом у пологовому. Їх тестуватимуть на наявність коронавірусу, повідомив міський голова Руслан Марцінків у відеозверненні, пише “Репортер“.

“Ми розуміємо, що ми – лише на початку епідемії і кількість хворих зростатиме в рази, – каже Руслан Марцінків. – Ми щодня отримуємо тести – з міського бюджету, за кошти меценатів, за власні кошти. Всі медзаклади їх отримали. Але є потреба в респіраторах для медиків”.

За словами Марцінківа, міська влада преміюватиме лікарів за проліковані випадки COVID-19.

“Пік захворюваності я передбачаю ближче до Великодня, між десятими і двадцятими числами квітня”, – говорить міський голова. – На нараді з головним санлікарем Віктором Ляшком повідомили, що хворі з легкими формами вірусу мають перебувати на самоізоляції. Лише важкі випадки з пневмоніями мають бути в лікарнях”.

Також Марцінків повідомив, що франківські медики вже тестують хворих на коронавірус за допомогою експрес-тестів. Поки що вже два тести дали позитивний результат. А ПЛР тести робитимуть в Івано-Франківській області від п’ятниці, 27 березня.

Оперативно про карантин (26.03.2020/ 16:25)

Posted by Руслан Марцінків on 2020 m. kovo 26 d., ketvirtadienis

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.