Соціум

У Франківську поліція склала протокол на жінку за продаж підсніжників

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Прикарпатські правоохоронці попереджають про відповідальність за торгівлю з рук у невстановленому місці та продаж перевоцвіту.

У Франківську 22 лютого поліцейський склав протокол на місцеву мешканку,  яка незаконно продавала занесені до Червоної книги первоцвіти. Жінка мала більше десятка пучків. Всі рослин для продажу у правопорушниці вилучено.

Як вподальшому з’ясувалося квіти правопорушниця зірвала у лісосмузі одного з селищ поблизу міста для подальшого продажу.

Із правопорушницею поліцейський провів роз’яснювальну роботу щодо недопущення знищення рідкісних видів ранньоквітучих рослин, занесених до Червоної книги України та склав адміністративний протоколи за ч. 1 ст. 160 «Торгівля з рук в невстановлених місцях».

Поліцейські нагадують прикарпатцям, що першу весняну квітку  підсніжник зривати заборонено. Вона занесена до Червоної книги України і за нелегальний збір та продаж первоцвітів у громадян будуть конфісковувати все незаконно здобуте, а на самих порушників, згідно норм Кодексу України про адміністративні правопорушення, будуть складені відповідні протоколи.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.