Соціум Фото

У Франківську дітям загиблих на Сході поліцейських вручили кулони “Батьківське серце” (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У суботу, 1 лютого, у Івано-Франківській обласній філармонії відбулась церемонія вручення срібних відзнак «Батьківське серце» дітям загиблих поліцейських на Сході.

Захід провели з ініціативи громадської спілки «Всеукраїнське військово-цивільне об’єднання «Бойове братерство України» та громадських організацій «Івано-Франківської обласної і міської спілки членів сімей загиблих, померлих та безвісти зниклих в зоні АТО», пише “Репортер” з посиланням на пресслужбу Нацполіції Прикарпаття.

Дітям вручили виготовлені зі срібла кулони «Батьківське серце», на зворотньому боці якого – ім’я загиблого батька. До кожного кулону видали іменне посвідчення.

Участь у заході також взяли бійці роти поліції особливого призначення та патрульної служби поліції особливого призначення “Івано-Франківськ”.

«Кожен з вас, діти, по праву має пишатися іменем свого батька. Будьте достойними подвигу своїх рідних. А кулон «Батьківське серце» нехай стане справжнім оберегом, що супроводжуватиме вас упродовж всього життя і надихатиме на добрі справи» – каже президент військово-цивільної спілки “Бойове братерство України” Павло Жебрівський.

Усього у Франківськ привезли 89 таких оберегів для дітей загиблих учасників АТО/ООС Прикарпаття.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.