Соціум

У дитсадку №22 «Світанок» розпочали ремонт харчоблоку за кошти “Бюджету участі” (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Ремонтні роботи  в ДНЗ №22 «Світанок» вже розпочали. За результатами “Бюджету участі” садок отримав гроші на капітальний ремонт харчоблоку. Вартість проекту – 199 644,21 грн.

«Приміщення не бачило ремонту вже багато років. Відремонтувати потрібно було не лише сам харчоблок, а й підсобні приміщення. Хлопці працюють у нас вже більше тижня, демонтували всю стару плитку. Також провели підготовчі роботи, почали класти плитку. Також маємо замінити двері. Плануємо до 27 серпня завершити , – каже завідувачка Романа Возна.

Автор проекту та голова батьківського комітету садочку Ярослав Дубас розповів, що перемога коштувала великих зусиль.

«Ми дуже раді, що нам вдалося перемогти в проекті. У нашому садочку лише 300 діток, а конкуренція була велика, доводилося конкурувати зі школами. Тішимося, що наші батьки такі активні. Адже тут навчаються наші діти й батьківська спільнота не повинна залишатися осторонь тих процесів, які відбуваються в закладі», – каже Дубас.

Нагадаємо, цьогоріч у франківському “Бюджеті участі 2018” перемогли 37 проектів, на них витратять майже 2,5 млн грн. Кожен з проектів набрав більше тисячі голосів. Найбільше голосів набрав благоустрій їдальні школи-гімназії №3.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.