Соціум

Скандальне будівництво на вулиці Хоткевича призупинили

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
На минулу сесію міської ради завітали представники громади з вимогами зупинити будівельні роботи, які проводить «Івано-Франківська обласна спілка учасників та інвалідів АТО» на вул. Хоткевича, 44.

За цією адресою держархбудконтроль проведе позапланову перевірку. Тим часом будівельні роботи мають бути призупинені, пише Репортер з посиланням на пресслужбу міськвиконкому.

Міський голова Руслан Марцінків запропонував створити комісію під головуванням депутата міської ради Володимира Яблоня. До складу ініціативної групи запропонували включити представників громади, депутатів, а також представників від учасників «Івано-Франківська обласна спілка учасників та інвалідів АТО».

25 лютого відбулося виїзна зустріч за участю першого заступникам міського голови Миколи Вітенка, представників громади, ветеранів спілки та відповідальних структурних підрозділів виконавчого комітету. У результаті зустрічі прийнято рішення про проведення позапланової перевірки за вказаною адресою.

Про це повідомив начальник управління з питань державного архітектурно-будівельного контролю Олег Семків. За його словами, держархбудконтроль рекомендував призупинити будь-які роботи на будівельному майданчику до закінчення позапланової перевірки.

За інформацією пресслужби, на разі будівельний майданчик зачинений, а техніки немає.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.