Відео Гроші Соціум

Отець, дзвони до Шевченка – У Франківську пікетувальники вимагають від ПБС довести дорогу до Яблунова

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Пікетувальники прийшли до голови ОДА Олега Гончарука, аби дізнатися, коли заїде техніка і почнуться роботи.

Гончарук повідомив, що 20 мільйонів на ремонт дороги Укравтодор погодив. Залишилося дочекатися, коли гроші поступлять на рахунок фірми ПБС. Але представник фірми каже, що ПБС зробить дорогу лише на 29 млн грн.

“Є дві  пріоритетні дороги – дорога Делятин-Яблунів і ділянка в Болехові. Це дві першочергові дороги на 2019 рік, – говорить Гончарук. –  20 млн грн є, питання яких стояло в понеділок, є. Цього року ми впеше отримали фінансування з дорожнього фонду. Я зробив висновки, шоб це не повторилося”.

Активісти кажуть, Гончарук мав приїхати з мокрою печаткою і сказати, коли фірма виїжджає з технікою:

“20 млн були ключовими, щоб техніка виїхала. Але ми не розуміємо тепер, що треба зробити, щоб техніка виїхала і дорога була проблема”.

Від фірми ПБС в ОДА говорив Роман Родзоняк, колишній керівник, який нині очолює ТзОВ «Скорзонера», кінцевим бенефіціарним власником якої, за даними платформи Уoucontrol, є Ігор Коломойський. Він повідомив, що фірма виїде і зробить роботи на 29 млн грн – 9 із залишку та 20, які погодив Укравтодор. Каже, у фірми є борги, тому ПБС готова робити дорогу лише за наявні кошти.

До теми: Голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук потрапив у скандал і в “людину тижня”

Втім, активісти вимагають завершити перший шар дороги до Яблунова. Адже раніше у них була домовленість з Шевченком, що він знайде можливість вкласти і 30 млн в  дорогу у борг:

“Якщо люди побачать, що всі дотримуються обіцянок, ми готові знову вийти і вибивати далі гроші. Але треба, щоб ви завершили перший шар дороги до Яблунова”.”

“Грошей ще немає на рахунку. Вони можуть надійти і в жовтні і в грудні. Техніка вийде за два тижні і ми зробимо на 29 млн грн. А решту – коли буде ресурс”, – відповів на це Родзоняк.

На це одна активісток звернулася до лідека пікетувальників капелана Миколи Мединського: “Отець, дзвони до Шевченка”.

Читайте також: У Франківську протестувальники вимагають або грошей для фірми Шевченка, або звільнення голови ОДА (ФОТО)

Почати роботи Родзоняк поообіцяв до кінця наступного тижня і зробити дорогу на 30 млн.

“Думаю, ми в любому разі не зупинимося на цьому”, – каже Родзоняк.

Люди визнають, те що залежало від ОДА, ГОнчарук зробив. Але тепер їм потрібні гарантії, що Шевченко дотримається обіцянки і вкладе в ремонт обіцяних 30 мільйонів.

Врешті домовилися підписати спільний протокол із зобов‘язанням, що ПБС до кінця наступного тижня виведе техніку і проведе роботи на 29 млн грн. А з 1 січня 2019 року ОДА виділить ще 45 млн грн на Делятин-Яблунів. Родзоняк пообіцяв, що ПБС вкладе і 30 млн від себе, аби вся дорога до Яблунова мала вирівнюючий шар.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

 

Comments are closed.