Соціум

На Прикарпатті шукають волонтерів, які допомагатимуть медикам в районах

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
З ініціативи громадської організації “Молода Просвіта” в Івано-Франківській області створили волонтерську платформу “Здорове Прикарпаття”.

Платформа об’єднує небайдужих громадян з різних районів Івано-Франківської області. Спілкування команди і робота відбуваються дистанційно, інформує пресслужба “Молодої Просвіти Прикарпаття”, пише “Репортер“.

Учасники планують вивчити потреби громад та організувати адресну рівномірну допомогу в кожне село, селище, місто. Зараз активісти досліджують потреби і ситуацію в амбулаторіях, ФАПах Тлумацького, Калуського, Снятинського, Долинського, Городенківського та Рожнятівського районів. Згодом сподіваються охопити всю область. Також через відкриті джерела формують контактні бази, для зручності усіх учасників та швидкої комунікації.

Кур’єри добра. Як франківські атовці та волонтери допомагають стареньким під час карантину (ФОТО)

Запрошують реєструватися:

  1. волонтерські ініціативи та меценатів у кожному районі області – тут;
  2. підрядників, які виготовляють необхідне медичне устаткування – тут;
  3. психологів, які готові надавати допомогу мешканцям громад – тут;
  4. одиноких та / або престарілих людей, які потребують допомоги у зв’язку із карантином – тут.

Також запрошують реєструватися медиків-волонтерів (студентів 4, 5, 6 курсів, інтернів, лікарів, середній та молодший медичний персонал), які готові надавати допомогу мешканцям громад у випадку потреби. Зібрану інформацію передадуть в адміністрації медичних закладів для узгодження умов співпраці.

Небайдужий франківський підприємець Олексій Трелевський став “людиною тижня” (ФОТО)

Волонтери Громадської платформи “Здорове Прикарпаття” формують перелік існуючих гарячих ліній, що працюють на загальноукраїнському рівні та в області. За допомогою медиків, що приєдналися до ініціативи, напрацьовують алгоритми відповідей на найбільш поширені запитання та, у разі потреби, проводитимуть підготовку працівників для організації гарячої лінії у районах.

“Настав час, коли треба усім взаємодіяти, аби перемогти невідомого ворога – COVID-19. “Здорове Прикарпаття” хоче об’єднати усіх, хто потребує допомоги, з тими, хто таку допомогу надає. Ми переконані, що завдяки злагодженій співпраці медичних установ, громадських організацій, благодійних фондів, органів місцевого самоврядування вдасться зберегти життя людей. Приєднуйтесь до нас, адже попереду багато викликів, які вимагатимуть конструктивного підходу та злагоджених дій для їх вирішення”, – говорить громадський діяч з міста Долина Віталій Сабан.

Стати волонтером громадської платформи “Здорове Прикарпаття” можна до 13 квітня, заповнивши анкету.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.