Соціум

На Надвірнянщині у понад ста осіб підозрюють коронавірус

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
За даними КНП «Надвірнянська центральна районна лікарня» з 12 на території Надвірнянського району зареєстровано 140 осіб з підозрою на випадок гострої респіраторної інфекції, спричиненої коронавірусом COVID-19.

У всіх осіб відібрано проби та відправлено на лабораторне дослідження, пише “Репортер” з посиланням на “Курс”.

Станом на 03.04.2020р. отримано 26 результатів, з них: 14 – позитивних (м. Надвірна – 11, с. Білі Ослави -1, с. Заріччя – 1, с. Битків – 1), 12 – негативних та 114 проб знаходяться на дослідженні, інформує пресслужба Надвірнянської міської ради.

В.о. міського голови Тарас Пекарський звернувся до надвірнянців допомагати людям похилого віку, людям з інвалідністю та всім тим, хто не має можливості самотужки піти до магазину чи аптеки.

«Цим людям потрібна наша допомога. У час пандемії коронавірусу звертаюсь до всіх небайдужих надвірнянців:  якщо у вас по сусідству проживають люди, які перебувають у групі ризику, допоможіть їм у придбанні продуктів, ліків та предметів першої необхідності. Щоб убезпечити їх від коронавірусної інфекції при можливості також надайте допомогу в оплаті комунальних послуг через онлайн-ресурси, щоб люди похилого віку не відстоювали черги у банках», – йдетьяс у зверненні.

Станом на 3 квітня в Україні зафіксовано 942 випадки коронавірусної хвороби COVID-19, в Івано-Франківській області – 81.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.