Соціум

На Муніципальну варту франківці можуть скаржитися Ігору Влізло

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У п‘ятницю, 22 листопада, з працівниками Муніципальної варти провели бесіду про корупцію. Зокрема нагадали про відповідальність за корупційні злочини та шахрайство.

Про це повідомляють в Управлінні з питань надзвичайних ситуацій Івано-Франківської міської ради.

Збори колективу КП «Муніципальна варта» були в приміщенні міськвиконкому за участі керівництва управління з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційно-оборонної роботи та діяльності правоохоронних органів міської ради, та фахівців з питань запобігання вчинення корупційних, або пов’язаних з корупцією правопорушень.

На зустрічі говорили про протидію корупції, дотримання вимог Статуту КП «Муніципальна варта», особисту відповідальність кожного працівника за вчинення корупційних, або пов’язаних з корупцією правопорушень, а також шахрайства.

Нагадаємо, днями СБУ затримала двох інспекторів франківської Муніципальної варти, які вимагали хабар у підприємця. Вони відправляли у магазин неповнолітнього, який купляв алкоголь. Після чого хлопця “ловили” на вулиці зі спиртним і йшли до продавця.

Марцінків повідомив про  зміну керівника та розформування варти. Очільника варти Андрія Прусака відсторонили від посади, його тимчасово замінив Михайло Шутак.

Як повідомили у міськвиконкомі, буде проведена обов’язкова переатестація працівників “Муніципальної варти”, а також їх планують реорганізувати – “у більш ефективну і мобільну структуру з чітко визначеними завданнями та обов’язками”.

“У випадку виникнення підозри щодо корупційних діянь працівників даного комунального підприємства громадяни міста зможуть проінформувати на лінію довіри за тел. 55-21-11, 53-34-00 та писати на електронну пошту [email protected]”, – йдеться у повідомленні.

До слова, номер 53-34-00 – робочий номер Ігоря Влізло, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій.

Крім того, працівнкам КП «Муніципальна варта» повідомили завдання – охороняти публічний порядок та комунальне майно під час новорічно-різдвяних свят на території міста. На цей період буде запроваджено цілодобові патрулювання місць масових гулянь та проведення загальноміських святкових локацій.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.