Соціум

Мінохорони здоров’я хоче відмовитися від медичних довідок

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Міністерство охорони здоров’я України планує відмовитися від застарілих медичних довідок та медичних документів, що несуть в собі корупційну складову.

З 9 по 15 жовтня команда міністерства збирає пропозиції професійної медичної спільноти і громадян, щодо дерегуляції та скасування застарілої медичної документації, інформує пресслужба МОЗ.

Команда міністерства запрошує залишити свої пропозиції по медичних довідках на офіційній Facebook сторінці міністерства або надіслати їх на електронну адресу комунікаційної команди we@healthcentre.media.

На цьому тижні в міністерстві відбудуться наради з представниками лікарських асоціацій та профільними фахівцями. Розпочнуть працювати робочі групи, перед якими міністр Зоряна Скалецька поставила завдання напрацювати документи та проекти рішень по скасуванню застарілих медичних довідок.

“Медична документація має відповідати стандартам країн Європейського Союзу. Ми маємо відмовитись від бюрократичних документів і довідок. Особливо від тих, які обросли корупційними схемами. Ми плануємо скасувати довідки і документи, які гальмують ефективну роботу охорони здоров’я”, – каже Зоряна Скалецька.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.