Соціум

Франківські студенти зайняли третє місце на міжнародному конкурсі з робототехніки

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
XI Міжнародний конкурс з робототехніки Sumo Challenge 2018 пройшов днями в Технологічному Університеті Лодзі, в Польщі.

Захід організувало студентське наукове товариство SKaNeR, що працює в Інституті Автоматики Технологічного Університету Лодзі. Цьогоріч на конкурс представили майже 230 наземних роботів та 30 літаючих дронів, пише прес-служба ПНУ. студенти

Від України у змаганнях брали участь команди Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Національного університету “Львівська політехніка”, Одеського політехнічного інституту. ПНУ представляла команда студентів спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» Олега Риснюка, Сергія Хортюка, інженера-консультанта Мар’яна Федірка та керівника команди, завідувача кафедри інформаційних технологій факультету математики та інформатики Миколи Козленка.

У перший день змагань роботи змагалися у різних категоріях. Студенти Прикарпатського університету, зокрема, взяла участь у категорії Roborace. Це перегони автономних роботів (self-driving car), що базуються на штучному інтелекті, де майже не існує обмежень, і декілька роботів змагаються одночасно за перемогу на трасі конфігурація якої була заздалегідь не відома. За підсумками змагань франківська команда здобула третє призове місце в категорії Roborace.

На другий день, вперше в історії заходу, пройшли перегони літаючих дронів. У рамках програми заходу також відбувся хакатон «Роботи для розумного міста».

Z

Переможців та призерів XI Міжнародного конкурсу з робототехніки Sumo Challenge 2018 нагородили призами від спонсорів.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.