Афіша Соціум

Франківців запрошують швидко і безкоштовно обстежити свої родимки

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
9, 10 та 11 травня на Вічевому майдан стоятимуть намети, де можна буде обстежити стан своєї шкіри та родимок.

Діагностика – швидка (2-5 хв) та безболісна, але може врятувати життя.

До теми: Родимки вимагають уваги. Де та як в Івано-Франківську можна попередити рак шкіри

Місто вже три роки співпрацює з приватною клінікою й за цей час, кількість пацієнтів, які звертаються за перевіркою зростає. Люди більше турбуються про своє здоров’я. Цьогоріч територію огляду в місті розширили, щоб максимально охопити всі цільові аудиторії та допомогти їм дізнатися більше про свої родимки. За згоди, оглянуть дітей в школі та студентів у навчальних закладах.

Меланома – та ракова хвороба, яка дуже схожа на родимку й є найбільш агресивною та небезпечно серед ракових пухлин. Вона не має вікових обмежень, не болить, не завдає дискомфорту людині. Але є джерелом непоправної шкоди організму. Тому найчастіше люди звертаються за допомогою до медиків занадто пізно. 

Насторогу мають викликати великі родимки, чи ті, що починають раптово збільшуватися в розмірах, змінювати форму чи колір. Також б’ють на сполох, якщо родимка часто травмується.  У старшому віці надмірна кількість родимок може стати сигналом гормонального збою. Тоді варто звернутися до ендокринолога, аби виявити чи виключити такий збій в організмі.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.