Соціум

Для франківських школярів відновили уроки тверезого життя

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В школах міста разом із початком нового навчального року відновили проведення уроків “Тверезого життя”. Мета таких занять показати неповнолітнім альтернативу і можливість побудови успішного життя без вживання алкоголю.

Перший урок “Тверезого життя” відбувся 19 вересня 2019 року в Угорницькій ЗОШ. про це повідомляють у спільноті “Тверезий Франківськ”.

“Небайдужі люди, громадські активісти, представники патрульної поліції, духовенства, спортсмени, шоумени, які ціною власного часу поєднуючи основне місце роботи із волонтерством приходять у школи і намагаються достукатися до свідомості наших дітей та на власному прикладі розповісти свою історію успіху без вживання алкоголю. Надмірне вживання алкоголю це ознака слабких людей, а слабкі люди ніколи не стануть успішними”, – йдеться в повідомленні.

За сприяння Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради затверджено графік проведення уроків “Тверезого життя” у всіх закладах загальної середньої освіти міста. Наступна зустріч запланована на 26 вересня у СШ №1 о 13:20 год.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.