Соціум

23-24 лютого на Прикарпатті очікують сильний вітер та мокрий сніг – туристів просять утриматися від походів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
За прогнозами синоптиків, 23-24 лютого, на території Івано-Франківської області очікується ускладнення погодних умов, повідомляє управління ДСНС України в Івано-Франківській області.

23-24 лютого: очікуються опади у вигляді дощу та мокрого снігу, в Карпатах місцями значні. Посилення західного вітру 23 лютого 15-20 м/с, в горах до 25-30 м/с. 24 лютого сильний вітер 25-30 м/с, у високогір’ї 40 м/с, в Карпатах сильна хуртовина, на дорогах снігові замети, ожеледиця, пише “Репортер“.

Рятувальники закликають громадян не виходити в гори під час погіршення погодних умов.

“Щодня зусиллями гірських аварійно-рятувальних формувань ДСНС України здійснюються роботи з пошуку і порятунку людей, а також надання їм невідкладної медичної допомоги на об’єктах і територіях у гірській та лісовій місцевості. Викликів фахівці служби порятунку мають чимало, адже попри численні попередження, як синоптиків, так і самих рятувальників, громадяни продовжують випробовувати стихію на міцність та ризикують життям у горах”,  – повідомляють рятувальники.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій наголошує, вирушаючи у туристичний похід, дотримуйтесь наступних порад від рятувальників:

– обов’язково інформуйте своїх близьких і знайомих про проходження вашого маршруту й очікуваний час повернення з походу, а краще — зареєструйте свою гірську мандрівку на рятувальних постах;

– уникайте походів поодинці. Мінімальна рекомендована кількість учасників туристичної групи складає не менше ніж 3 особи;

– переконайтеся, що ваше екіпірування відповідає вимогам походу. Візьміть з собою достатню кількість їжі та води, а також необхідний одяг;

– поцікавтеся умовами місцевості і прогнозом погоди;

– обов’язково візьміть з собою перевірені туристичні карти;

– не виходьте у гори у разі повідомлення про ускладнення погодних умов.

Дбайте про свою безпеку і у випадку виникнення надзвичайної події негайно телефонуйте до служби порятунку за номером 101.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.