Відео Розваги Світ Фото

У Франківську презентували мультфільм “Воїни лісу – 2” (ФОТО,ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У понеділок, 18 вересня, в Івано-Франківську презентували мультфільм “Воїни лісу-2”.  Це унікальний глиняний мультик про Українську повстанську армію – героїв, які боролися з більшовизмом і нацизмом, відстоювали єдину соборну Україну.

За словами автора ідеї Богдана Савлюка, нинішня серія – це продовження першого мультфільму. Він більше для дорослих, хоча буде цікавий і дітям. Мультфільм розповідає романтичну історію про Красуню Ксенію із села Дземброня, яку хотів захопити такий собі Коба (Сталін). Ксеня символізує Україну, каже Савлюк. Бійці УПА з музиками йдуть її визволяти.

“Головна теза мультфільму – культура має силу і вона спроможна все подолати, – говорить Богдан Савлюк. – Переконаний, що українська книга, пісня, танець створюють енергетичний щит, який нас оберігає. Якщо провести паралелі, то перші східні простори ми втратили культурно, а вже зараз – територіально. Наша культура піклується про нас, і ми маємо дбати про неі”.

Мультфільм – маленька інвестиція в культуру, впевнені автори мульта. Тут звучать слова Івана Франка, пісня Тараса Житинського.

За словами оператора Мар’яна Николюка, над фільмом працювали сім днів. Використовували нестандартні локації, наприклад, для кількох секунд мультфільму забиралися на гору Хом’як…

Write A Comment