Відео Розваги

Фільм на вихідні від “Репортера”: “Втеча з Шоушенка”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Тюрма для довічно ув’язнених – не місце для надії чи мети. Але в Шоушенку був в’язень, якого не зламав жорстокі тюремні закони.

Енді Дюфрейна звинувачують у вбивстві дружини та її коханця і засуджують до двох довічних термінів. Відбувати їх він відправляється у Шоушенк, похмуру в’язницю, де процвітає насильство, дідівщина і підпільна торгівля. Завдяки своїй ерудованості та дружбі з іще одним в’язнем Редом, Дюфрейн дає собі раду у в’язниці. Міняються роки й десятиліття, але на стіні в Енді завжди висить плакат когось із привабливих акторок. Коли мета сильна, не шкода часу й сил, щоб до неї йти, пише “Репортер“.

Фільм “Втеча з Шоушенка” став класикою світового кіно, хоч і не отримав жодного “Оскара”, незважаючи на сім номінацій. Це – екранізація повісті Стівена Кінга “Рита Гейтворт і втеча з Шоушенка” 1982 року. До речі, англійське слово “redemption” значить не лише звільнення, а й спокуту, тому назву можна перекласти і як “Спокута Шоушенком”.

Кіно вийшло у 1994 року, режисером став Френк Дарабонт, який пізніше екранізував ще один роман Стівена Кінга, також про в’язницю, – “Зелена миля”. У книзі Кінга оповідач Ред – рудий ірландець, а не афроамериканець, але у фільмі роль дісталася відомому акторові Моргану Фрімену.

У ролях:

Тім Роббінс – Енді Дюфрейн
Морган Фрімен – Ред
Боб Гартон – Семюель Нортон
Вільям Седлер – Гейвуд
Кленсі Браун – Байрон Гадлі
Жиль Боллоуз – Томмі Вільямс
Марк Роллстон – Багз Даймонд
Джеймс Вітмор – Брукс Гетлен

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.