Відео Розваги

Фільм на вихідні від “Репортера”: “Король лев”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Сьогодні школярі, хоч і незвично, але відсвяткували останній дзвоник. На честь настання літа, пропонуємо подивитися минулорічний римейк одного з найвідоміших мультфільмів Діснея – “Король лев”.

Сюжет мультфільму напевно добре відомий з дитинства тим, кому зараз 25-35 років. В африканській савані всі підпорядковуються законам природи. Хижаки полюють, птахи співають, а править усім король – лев Муфаса. Його допитливий і неслухняний син Сімба має успадкувати престол. Але брат Муфаси, підступний Шрам, виношує свої плани щодо корони, пише “Репортер“.

Мультфільм “Король лев” вийшов у 1994 році, отримав дві премії “Оскар”, у тому числі за пісні, написані Елтоном Джоном та увійшов до списку найкращих фільмів IMDb. Сюжет базується на творі Вільяма Шекспіра “Гамлет”.

У 2019 році компанія “Дісней” зняла римейк у фотореалістичній технології CGI. Сюжет зберегли майже таким самим, за винятком деяких змін. Так само в мультфільмі звучать майже всі відомі пісні з оригіналу, та навіть одна нова композиція у виконанні Бейонсе, яка ще й озвучила левицю Налу в англійській версії фільму.

Режисер – Джон Фавро.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.