Відео Розваги

Фільм на вихідні від “Репортера”: “Артист”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Коли фільм якісний, не потрібно ні кольору, ні спецефектів, ні навіть звуку, щоб отримати від нього задоволення. «Артист», створений у стилістиці німого чорно-білого кіно на честь великих артистів початку минулого століття.

Сюжет розгортається у Голлівуді, в 1927 році. Джордж Валентайн – справжня зірка німого кіно, у нього найкращі ролі й багато фанаток, в тому числі Пеппі Міллер, яка мріє теж стати акторкою. Але приходить час звукових фільмів і Джордж, не бажаючи йти в ногу з часом, опиняється за бортом. У той самий час справи у Пеппі Міллер йдуть якнайкраще, вона – нова улюблениця Голлівуду. Валентайн опиняється на краю відчаю і допомогти йому може лише одна люди, якій він небайдужий – Пеппі.

Фільм «Артист» зняв французький режисер Мішель Хазанавичус, головні ролі зіграли французькі актори Жан Дюжарден і Береніс Бежо. Кінокартина знята у стилі німого кіно, супроводжувана музикою оркестру. Звук з’являється лише в останній сцені, а також у одній із сцен, у якій показаний сон головного героя. Репліки глядачі можуть читати на екрані.

«Артист» отримав великі касові збори і з 10 номінацій на «Оскар» отримав 5 статуеток, серед який «Найкращий фільм» і «Найкращий актор» Жана Дюжардена.

У ролях:

Жан Дюжарден – Джордж Валентайн
Береніс Бежо – Пеппі Міллер
Джон Гудмен – Ел Зіммер
Джеймс Кромвел – Кліфтон
Міссі Пайл – Констанс
Пенелопа Енн-Міллер – Доріс

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.

Comments are closed.