Політика

У ПриватБанку проходять обшуки

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Як стало відомо НВ Бізнес, Соборне відділення поліції міста Дніпра проводить обшуки у Центральному офісі ПриватБанку. Цю інформацію підтвердили в прес-службі банку.

До цього, інформацію про обшуки у ПриватБанку оприлюднив інвестбанкір Сергій Фурса.

“А ви говорите українська держава неповоротка. Тільки вчора президент зустрівся з Коломойським, а вже сьогодні поліція прийшла з обшуками до державного ПриватБанку. Можуть працювати, коли хочуть. Захист бізнесу по-українськи. Держава як може намагається захистити українського підприємця від судового свавілля в Лондоні і США”, – написав він.

А вы говорите украинское государство неповоротливое. Только вчера президент встретился с Коломойским, а уже сегодня…

تم النشر بواسطة ‏‎Sergey Fursa‎‏ في الأربعاء، ١١ سبتمبر ٢٠١٩

Контекст

18 грудня 2016 уряд за пропозицією НБУ і акціонерів ПриватБанку, найбільшими з яких на той момент були Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов, прийняв рішення про націоналізацію банку через його неплатоспроможності. Держава отримала 100% в його капіталі, а ПриватБанк був докапіталізований на суму 116,8 млрд грн, а в червні 2017 уряд вирішив внести в капітал банку ще 38,5 млрд грн на підставі аналізу НБУ і незалежного аудитора – EY.

Нагадаємо, що за три дні до другого туру президентських виборів, було відразу кілька рішень на користь екс-власника ПриватБанку: 18 квітня Окружний адмінсуд Києва – визнав незаконною націоналізацію ПриватБанку; 19 квітня – цей же суд скасував рішення НБУ, яким визначено перелік пов’язаних з банком фізичних і юридичних осіб; 20 квітня було прийняте рішення розірвати договір особистого поручительства Коломойського по кредитах рефінансування ПриватБанку на суму в 9,2 млрд грн.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.