Політика

У Порошенка вибрали відповідальних по областях – Прикарпаття у списку

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Партія п’ятого президента Петра Порошенка “Європейська солідарність” наразі не має затвердженої стратегії на місцеві вибори, але вже закріпила своїх нардепів за конкретними областями.

Більшість депутатів закріплені за якоюсь конкретною областю і відповідають за партійні результати там, пише “Репортер” з посиланням на УП.

Так, за Полтавську область відповідає Ніна Южаніна, за Волинську – Андрій Парубій, за Київську – Вікторія Сюмар, за Прикарпаття – Микола Княжицький, за Харківську – Ірина Фріз, за Черкаську – Ірина Геращенко, за Одеську – Олексій Гончаренко.

Депутати “ЄС”  регулярно з’являються у своїх регіонах, проводять зустрічі з парторганізаціями і з елітами, займаються пошуком кадрів, які можуть скласти конкуренцію опонентам з інших партій.

У партії Порошенка наразі немає затвердженої стратегії до місцевих виборів. Її готують стратег попередніх кампаній Ігор Гринів і нардеп Вікторія Сюмар.

“Польову” роботу партії координуватиме, скоріш за все, Сергій Березенко, який на президентських виборах був заступником керівника виборчого штабу п’ятого президента.

Не змінилась і медійна команда партії “ЄС” – за спілкування зі ЗМІ відповідають прессекретар Порошенка Святослав Цеголко, спічрайтер і політтехнолог Олег Медведєв та Володимир Горковенко, який займається комунікаціями з центральними та регіональними медіа.

У “ЄС” є велика проблема в Києві, де лідирує колишній соратник Порошенка Віталій Кличко. Тому перед партією стоїть дилема: підтримати Кличка чи висувати свого кандидата.

Серед можливих варіантів звучать прізвища депутатів Ірини Геращенко, Михайла Забродського та Олексія Гончаренка.

Франківським депутатам виставили оцінки

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.