Політика

У Польщі затримали одного з лідерів УНА-УНСО – в розшук його подала Росія

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У Польщі в суботу,9 листопада, затримали добровольця, одного з лідерів УНА-УНСО Ігоря Мазура з позивним “Тополя”.

Про це повідомили у соцмережах багато активістів, зокрема на сторінці Рух опору капітуляції.

Сьогодні в Польщі затримали відомого добровольця, учасника війни з російськими окупантами, заступника командира УНСО і одного зі співзасновників РОК Ігоря Мазура “Тополю”, – йдеться у повідомленні. – Ми робимо все можливе, аби допомогти нашому побратиму. Але в цій ситуації рішучу позицію повинна зайняти наша держава, за свободу,незалежність,територіальну цілісність якої друг Тополя змагався не один десяток років.

За інформацією громадської активістки Олени Терещенко, Мазура затримали прикордонники на запит Інтерполу, а в розшук його подали представники Росії.  Також за її даними, “Тополя” мав відвідати офіційний захід за запрошенням польської сторони.

Вимагаємо МЗС втрутитися в ситуацію і сприяти негайному звільненню Ігоря Мазура, а польську сторону закликаємо припинити виконувати російські інструкції – Москва це не оцінить, – пишуть на сторінці “Руху опору капітуляції”. – Адже може статися, що російська сторона чинитиме з польськими громадянами так само, як польська вчинила з Ігорем Мазуром. Наголошуємо, що такі кроки польської сторони шкодять нашим союзницьким стосункам і посилюють спільного ворога!

У понеділок у місті Холм має відбутися суд.

Дипломат Маркіян Лубківський зазначив, що мав розмову з послом України в Польщі Андрієм Дещицею й запевнив, що українські дипломати роблять усе можливе для звільнення Мазура.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.