Відео Політика

Петро Порошенко погодився провести дебати на стадіоні (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Президент України прийняв виклик свого опонента у другому турі виборів і погодився провести дебати на  стадіоні “Олімпійський”.

Нагадаємо, у середу, 3 березня, Володимир Зеленський звернувся у відеозверненні до Петра Порошенка і сказав, що готовий до дебатів, але не традиційно у телестудії, а на стадіоні. Перед цим Порошенко закликав Зеленського до звичних передвиборчих дебатів на базі Суспільного телебачення.

“Володимире Олександровичу, я радий, що ви, хоч і якось невпевнено, але прийняли запрошення прийняти дебати”, – каже Порошенко у відео.

Президент зазначив, що дебати – це не шоу, і вони мають проводитися по закону, у телестудії. Але, раз стадіон, так стадіон.

“Бути президентом і верховним головнокомандувачем – це не гра, це не бажання сподобатись, – говорить Петро Порошенко. – Бути президентом і верховним головнокомандувачем – це нести відповідальність за людей, нести відповідальність за країну і всередині країни, і на міжнародному рівні. І дебати робляться не заради видовища на стадіоні”.

Cтадіон, так стадіон

Правила дебатів прописані в законі про вибори Президента, почитайте будь ласка. Вони можуть відбуватися на базі Суспільного телебачення з трансляцією по всіх телеканалах для десятків мільйонів людей. Такі вже усталені правила. Але стадіон, так стадіон. Я чекаю на Вас, Володимире Олександровичу.

Posted by Петро Порошенко on 2019 m. balandžio 3 d., trečiadienis

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.

Comments are closed.