Люди Політика

Над Дзержинськом підняли прапор України

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Над містом Дзержинськ (Донецька область) українські військові підняли прапор України. Про це повідомили в прес-службі штабу АТО, повідомляє Тиждень.ua.

ato1

Згідно з повідомленням, підрозділи Збройних сил України, які залучені до АТО продовжують наступ в районах міст Северодонецьк, Лисичанськ, а також передмість Донецька та Луганська. Місто Рубіжне було звільнено підрозділами Збройних Сил України на даний момент проводиться його зачистка силами Національної гвардії.

“Передові підрозділи ЗС України увійшли в населений пункт Дзержинськ. Над місцевою адміністрацією піднято прапор України. Підрозділами Національної гвардії проводяться заходи щодо локалізації та знищення залишків терористичних бандформувань. В результаті швидких та безкомпромісних дій підрозділів Збройних Сил, затримано велику кількість бойовиків, а також зброї та боєприпасів”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що підрозділи Національної гвардії повністю звільнили населений пункт Рубіжне від терористів. Таким чином, українські силовики впритул наблизились до міста Лисичанськ.

Write A Comment