Політика

Марцінків розповів, хто платить за його СМС-розсилки

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
СМС-розсилки про ефіри та заходи за участю міського голови Івано-ФранківськаРуслана Марцінківа оплачують громадські організації, які заснували його однопартійці-бізнесмени.

Про це Руслан Марцінків розповів у програмі #ЙОd на КУРСі.

«СМС оплачує громадська організація. Там є декілька засновників,  є Роман Онуфріїв і Петро Гавриш. Вони є основними партнерами. Є депутати, які можуть ці речі профінансувати. Я жодні речі не фінансую. У нас є громадська організація «Команда Марцінківа», яка зареєстрована. Туди входять люди – я туди не входжу, – ті люди, які підтримують наші ідеї і допомагають фінансово», – сказав Марцінків.

На зауваження, що «Команда Марцінківа» створена кілька місяців тому, а СМС приходять вже чотири роки, міський голова сказав, що є й інші громадські організації, і назвав ГО «Центр розвитку міста».

За даними YouControl, ГО «Центр розвитку міста» очолює дружина міського голови Оксана Марцінків, серед засновників немає бізнесменів-однопартійців Онуфріїва і Гавриша.

Як писав КУРС, ГО «Команда Марцінківа» зареєстрована 26 червня цього року на Коломийщині. Її засновниками є мешканець Івано-Франківська Юрій Логажевський та депутат Івано-Франківської міської ради Роман Марцінків – брат Руслана Марцінківа.

За даними офіційних реєстрів, Петро Гавриш не є співзасновником чи керівником жодної громадської організації, а Роман Онуфріїв є співзасновником організацій «Громадський форум Івано-Франківська», «Асоціація соціально-економічного розвитку села Угорники» та керівником спортивно-мистецької ГО «Об’єднання спортовців, митців та молоді сіл Угорники, Микитинці».

Нагадаємо, Гавриша та Онуфріїва Марцінків назвав у п’ятірці людей, яким найбільше довіряє. Раніше Руслан Марцінків відмовлявся відкрити, хто фінансує його СМС-розсилки, щоб ними не зацікавилися правоохоронці.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.