Політика

До Франківська приєднаються ще шість сіл

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У п’ятницю, 8 листопада, на сесії міської ради Івано-Франківська 34 голосами «за» підтримали рішення про надання згоди на добровільне приєднання територіальних громад до Івано-Франківської ОТГ.

До міської ради за спрощеною процедурою, яка передбачена для міст обласного значення, приєднуються села Березівка, Братківці, Добровляни, Підпечери, Узин та Колодіївка.

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків назвав це «шлюбом за коханням». А директор Івано-Франківського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою» Руслан Панасюк додав, що усі ці сільські ради передбачені до складу великої міської громади згідно Перспективного плану формування територій громад області.

«Цим рішенням міськрада дала офіційний старт процедурі приєднання. Далі буде створена спільна робоча група та напрацьований необхідний пакет документів. А вже наступними рішеннями всіх рад буде завершено процес приєднання», – каже Руслан Панасюк.

Нагадаємо, Івано-Франківську міську громаду створили 9 жовтня цього року, коли відбулись фінальні сесії Івано-Франківської міської та Черніївської і Підлузької сільських рад, що затвердили приєднання цих двох сіл до Івано-Франківська.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.