Люди

«Збережи квіти – врятуй життя бійця»: франківці долучаться до акції 1 вересня

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Не купувати на перше вересня квіти, а перерахувати ці гроші на особовий рахунок бійцям, пораненим під час АТО. Із такою ініціатовою до освітян та батьків Івано-Франківська звернувся голова Ради батьківського самоврядування міста Петро Хмельовський.

dzvon

«Ми закликаємо всіх батьків долучитися до нашої акції. Уже вибрали три особових рахунки важкопоранених учасників АТО. Їх передали в управління освіти, ці рахунки на перше вересня роздадуть в усіх школах Івано-Франківська. Хочемо, аби перший урок для наших школярів став уроком миру та добродійності», – розповідає Хмельовський.

Міські освітяни підтримали таку ініціативу:

«Кожного року нам дарують оберемки квітів і вони згодом пропадають. Ми підтримуємо таку ініціативу, залюбки долучаємося до добродійних проектів», – говорить директор СШ№ 5 Ярослав Олексин.

Вартість букету на День знань коштуватиме від 60 гривень. В Івано-Франківську 80 закладів освіти, якщо навіть частина батьків долучаться до акції, то можна зібрати суттєву суму. Гроші ініціатори акції пропонують не акумулювати на одному рахунку, а перерахувати особисто потребуючим.

Write A Comment