Люди Світ

За час АТО поранили 991 українського військового

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

За час проведення антитерористичної операції на сході України поранення отримали 991 військовослужбовців, четверо померли в госпіталях. Про це повідомив сьогодні директор військово-медичного департаменту Міністерства оборони України, полковник медичної служби Віталій Андронатій, інформує портал Ліга.Новини

32e4323aece84e42ccbb12c5b292ae3c[1]

Андронатій уточнив, що військовослужбовці, які померли в госпіталях, також вважаються загиблими під час АТО. Наразі на лікуванні перебувають 566 поранених, у тому числі 20% – у важкому стані, 30% – середньої тяжкості, 50% – з легкими пораненнями.

“Найголовніша лікарня, куди везуть поранених – це головний військово-медичний клінічний центр. На другому місці у нас знаходиться одеський госпіталь, дніпропетровський госпіталь. Також у нас поранені перебувають у львівському госпіталі, харківському. У харківському зараз 138 поранених – половину ми сьогодні заберемо літаком, щоб розвантажити його”, – сказав він.

За словами Андронатія, поранених по госпіталях розподіляють залежно від характеру поранень. З пораненнями очей військові госпіталізуються в Одесу, з нейрохірургічними патологіями – в Київ і Львів, легко поранених розподіляють по іншим центрам.

Відповідаючи на запитання журналістів про кількість загиблих в зоні АТО, Андронатій сказав, що не має такої інформації.

Write A Comment