Люди

З червня в Івано-Франківській ОТГ запрацюють 10 дитсадків

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Не менше десяти дитячих садочків з першого червня мають запрацювати в Івано-Франківській ОТГ.

Про це говорили на міській комісії з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, пише Суспільне.

 

Міський голова Руслан Марцінків вважає, що для міста така кількість є достатньою на перших порах. З першого червня в Івано-Франківській ОТГ також запрацюють усі приватні дитсадки.

«П’ять – це замало на ціле місто для того, щоб дотриматися безпеки. Потім будемо дивитися. Дозволяємо з першого червня працювати дитячим садочкам. Більше можна, менше – ні. Не можна дитину з Каскаду везти на Пасічну. Мусить у кожному мікрорайоні бути садок. Я розумію, що не всі батьки одразу віддадуть дітей, ми звертаємося до батьків, що в першу чергу віддавати дітей там, де вже вкрай потрібно», – сказав Руслан Марцінків.

Під час засідання комісії також вирішили спрямувати 200 тисяч гривень на засоби індивідуального захисту та дезінфекції в садках.

На своїй сторінці у Facebook Руслан Марцінків повідомив, що в першу чергу запрацюють такі садочки: ДНЗ № 16 «Сонечко», № 18 «Зернятко», № 22 «Світанок», № 23 «Дударик» та № 36 «Віночок». Потім знову відкриють частину дитсадків, зважаючи на епідеміологічну ситуацію.

До слова, профспілка освітян Івано-Франківська виступила проти одночасного запуску усіх дошкільних навчальних закладів у місті.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.