Люди

В Івано-Франківську протягом двох тижнів демонтують ще 9 незаконних майданчиків

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У вівторок, 5 серпня, на апаратній нараді про демонтаж незаконно встановлених літніх майданчиків звітував директор департаменту житлово-комунального господарства, транспорту та зв’язку Михайло Смушак.

Літники1

За його словами за 2014 рік були три рішення, які стосувалися демонтажу літніх торгових точок. Ними передбачалося демонтувати 37 незаконно встановлених майданчиків.

“Були три рейдові групи, які складалися з трьох чоловік, – говорить Смушак. – В межах тижня було демонтовано 10 майданчиків із 37. Переважно вони були демонтовані силами самих підприємців, які зрозуміли, що доведеться платити значні компенсації якщо це будемо робити ми”.

Також за словами Смушка, два майданчики з тих 37, одержали рішення виконавчого комітету дозвіл про відміну демонтажу. Ще два майданчики подали документи на отримання такого документу. Ще по одному справа перебуває у суді.

“По 10 майданчиках є питання, оскільки вони знаходяться на приватній чи орендованій землі і є дозвільні документи, – говорить Михайло Смушак. – Тому з метою їх демонтажу буде проводитися претензійна робота у судовому порядку. Ми не можемо йти на приватну територію”.

Демонтаж ще дев’яти майданчиків запланували в наступні два тижні

Write A Comment