Люди

В Івано-Франківську центр підтримки сім’ї запрошує на батьків з дітьми на спільний відпочинок

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Днями у розважальному комплексі працівники Центру підтримки сім’ї організували одноденний родинний табір. Організатором заходу був Карітас Івано-Франківськ.

Діти розважалися на батутах, ходили лабіринтами, до малечі приєднувалися й батьки. Родинна зустріч об’єднала чотири сім’ї – дві сім’ї внутрішньо переміщених осіб, одна місцева багатодітна сім’я та одинока мама з дитиною.

Едуард Банцов з родиною переїхав з Донецька, як тільки почалася війна. Він прекрасно розмовляє українською. Голова родини зізнається, що спершу було важко, адже у родині п’ятеро дітей – двоє власних та троє прийомних. Однак тепер вони вдячні Богу та добрим людям, які трапилися на їхньому шляху.

«Я можу сказати, що наша сім’я вже повністю інтегрувалася у місцеве населення, – говорить Едуард, – однак ми цим завдячуємо доброті та щирості місцевих людей, нам допомагали і грошима, і одягом, і продуктами харчування».

Багатодітна сім’я зізнається, що не завжди вистачає коштів, аби влаштувати дозвілля для п’ятьох дітей, тому центр дуже в цьому допомагає.  Поки з дітьми займалася асистент родини, дорослі спілкувалися з психологом.

На завершення батьки з дітьми пограли у настільну гру «Сімейна піца». Гра навчає слухати та краще розуміти співрозмовника.

«Дорослі змогли відволіктися від щоденних турбот та весело провести час з дітьми – таким чином вони налагоджують спілкування. Адже відомо, що між батьками та дітьми час від часу виникають непорозуміння, – говорить керівник Центру підтримки сім’ї Наталя Козакевич. – У разі потреби кожен може звернутися за консультацією до нашого психолога. Сімейні зустрічі у Центрі підтримки сім’ї відбуваються раз на тиждень. Запрошуємо усіх охочих!».

Центр підтримки сім’ї знаходиться за адресою: Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 7 (готель Станіславів), офіс 313. Додаткова інформація за телефонами: 068-950-3278, 095-010-3820
Центр підтримки сім’ї діє у рамках проекту «Створення центру підтримки сім’ї в якості моделі для інтеграції вимушено переміщених осіб і приймаючих громад в Україні».

Проект співфінансовано в рамках Програми співпраці у сфері розвитку «Польська допомога» Міністерства закордонних справ Республіки Польща. Публікація висловлює виключно думку автора та не може сприйматися, як офіційна позиція Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.