Люди

У Верховинському районі під час сплаву річкою перекинувся човен – втопився 26-річний чоловік з Черкащини

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Минулої доби, 30 червня, трагедія трапилася під час сплаву Черемошем – у селі Красник Верзовинського району. Про це повідомляє Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА.

У човні було шестеро туристів та інструктор. До прибуття гірських рятувальників місцеві витягли на берег тіло 26-річного чоловіка.

Також цієї доби, 30 червня, структурні підрозділи УДСНС в області виїжджали для допомоги населенню:

О 10.15 на ПЗЧ ДПРЧ-6 м. Калуш поступило повідомлення про те, що хлопчик 2013 р. н. засунув  палець у замкову щілину міжкімнатних дверей  та самовільно не може його витягти. Працівники пожежно-рятувальної служби допомогою викрутки розібрали замок та вивільнили палець дитини. Дитина в задовільному стані, медичної допомоги не потребувала.

О 13.45 до ОКЦ У ДСНС в області поступило повідомлення про надання допомоги по розрізанню дерева, яке впало на проїжджу частину дороги в м. Івано-Франківську по вул. Коновальця. Працівниками відділення ІФ МАРС за допомогою бензопили розрізано дерево на частини та звільнено проїжджу частинку дороги. 

О 15.00 до ОКЦ У ДСНС в області поступило повідомлення про те, що у Верховинському районі, с. Красник під час славу річкою Черемош (Рафтинг, група 6 чоловік та інструктор), перекинувся човен і втопилася 1 особа. До прибуття гірських рятувальників ПРВ Верховина СПРЧ АРЗ СП (4 чол. 1 од. техніки) місцевим населенням витягнуто на берег тіло гр. 1992 р. н., жителя Черкаської області.

О 18.35 на ПЗЧ ДПРЧ -13 м. Городенка поступило повідомлення про надання допомоги по розрізанню дерева, яке впало на проїжджу частину дороги в м. Городенка по вул. Осада Червона. Працівниками пожежно-рятувальної служби за допомогою бензопили розрізано дерево на частини та звільнено проїжджу частину дороги. 

О 21.41 до ОКЦ У ДСНС в області надійшло повідомлення про надання допомоги по відчиненню вхідних дверей квартири за адресою вул. Галицька в м. Івано-Франківську (в квартирі зачинилась малолітня дитина). Працівники пожежно-рятувальної служби за допомогою висувної драбини через вікно піднялись в квартиру на другому поверсі та  відчинили вхідні двері з середини. В квартирі в приміщенні кухні під столом виявлено дитину 2016 р. н., дівчинка в задовільному стані.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.