Відео Люди

У пасажирському поїзді “Київ – Бердянськ” на пасажирку впав чоловік, який лежав на верхній полиці

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В “Укрзалізниці” запевняють, що інцидент стався з вини самого пасажира.

“Пасажир, який подорожував 13 лютого 2020 року поїздом №116 Київ — Бердянськ, неналежним чином закріпив свою полицю та впав на пасажирку, що перебувала знизу”, – йдеться у повідомленні Укрзалізниці.

Як зазначається, для постраждалої викликали швидку на найближчу станцію — ім. Тараса Шевченка, повідомляє ТСН.

Також у компанії запевнили, що усі полиці вагону поїзда були у справному стані.

“Перед посадкою пасажирів провідники розклали й закріпили полиці, зокрема спеціальними ременями для додаткової фіксації. Місця, на яких стався інцидент, було одразу обстежено. Жодних пошкоджень полиці та кронштейнів, на яких вона тримається, не виявлено”, – додали в “Укрзалізниці”.

Наразі за фактом інциденту складено відповідний акт і проведено фотофіксацію всіх елементів. Також акт про нещасний випадок було видано пасажирці у встановленому порядку. За фактом інциденту проводиться службове розслідування.

Окремо у компанії нагадали, що квиток на поїзд є страховим полісом, який підтверджує страхування пасажира.

“У разі настання страхового випадку пасажир має звернутися до страхової компанії, що вказана у квитку. Для звернення до страхової компанії пасажир також має отримати від перевізника акт про нещасний випадок”, – заявили в “Укрзалізниці”.

За словами постраждалої, під час обстеження у неї виявили перелом 11-го грудного хребця, що зробило її нерухомою – жінці не можна ні ходити, ні сидіти.

Нині вона перебуває на лікуванні у Пологівській лікарні.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.