Люди

У Франківську на виклик приїхали п’яні медики, – один з лікарів написав заяву на звільнення (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Франківець Назарій Фригович у неділю, 21 квітня викликав швидку для свого батька, якому стало погано на автостанції в Пасічній.

Та у медиків були ознаки алкогольного сп’яніння, тож франківець не дозволив їм в такому стані оглядати батька і викликав поліцію.

У водія в крові було 1.12 проміле алкоголю. Фельдшер і лікар, які були в бригаді також пройшли огляд. Вони також були у стані алкогольного сп’яніння. На водія склали протокол по статті 130 КУпАП за керування у стані алкогольного сп’яніння. На фельдшера і лікаря склали протокол по статті 179 – перебування на роботі в нетверезому стані.

Головний лікар комунального закладу «Івано-Франківська станція швидкої медичної допомоги» Ігор Ковалюк у розмові із журналістом Галки прокоментував ситуацію. Він зазначив, що розпочато службове розслідування, також дали запит у поліцію і  наркодиспансер.

«Потрібен час, щоб зібрати документи, об’єктивні дані з поліції. Якщо підтвердяться факти – то по статті звільнимо з роботи», – обіцяє Ігор Ковалюк.

Також він зазначив, що один з лікарів вже написав заяву на звільнення за власним бажанням, проте якщо факти алкогольного сп’яніння на роботі підвердяться – то йому не дозволять піти за власним бажанням.

«Якщо факти підвердяться – то не дозволю, аби пішов за власним бажанням. Хочу, аби люди знали що він за «доктор», – каже Ковалюк.

Ковалюк додав, що вранці перед виходом на роботу працівники були тверезими. Він додав, що водій і медики своєї провини не визнають  – вважають, що драгер помилився.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.

Comments are closed.